TARİHÇEMİZ

YENİLİKÇİ ! ИННОВАЦИОННАЯ! INNOVATIVE! مبتكر!
MODERN ! СОВРЕМЕННАЯ! MODERN! حديث!
DEĞİŞMEYEN KALİTE ! КАЧЕСТВО БЕЗ ИЗМЕНЕНИЯ! QUALITY WITHOUT CHANGING! الجودة دون تغيير!

Triko imalatına 1975 yılında Dündarlar markası altında başladığımız ticari faaliyetlerimize 1999 yılında Cumhuriyet Caddesi Yeni Gökçen İş Merkezi’nde bebe ve çocuk toptan giyim alanında devam ettik. Toptan sektöründe hızla büyüyerek 2004 yılında Cumhuriyet Caddesi’nde her katı 200 m² olmak üzere 7 katlı binamızda çalışmalarımızı aralıksız sürdürdük. 2015 yılında bebe ve çocuk giyimin kalbi olan Vişne Caddesi’nde daha da büyüyerek profesyonel olarak hizmet vermeye devam ettik. 24 yıllık imalat ve 21 yıllık da bebe ve çocuk giyim toptan satış tecrübemiz ile sektörün öncü firmaları arasında yerimizi aldık. Rusya ve Arap ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye ihracat yapmaktayız.

Bu amaç doğrultusunda 2020 yılında faaliyetlerimizi büyüterek 5 katlı, her katı 550 m² olmak üzere toplam 2750 m² olan yeni yerimize taşınarak geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermeye devam ediyoruz.

Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden Dündarlar Bebe olarak sizlere daha iyi hizmet verebilmek için hazırladığımız www.dundarlarbebetoptan.com online toptan satış sitemize tüm cihazlardan kolaylıkla ulaşabilir ve Dündarlar Bebe uygulamasını Android ve iOS cihazlarınıza indirerek rahat ve güvenilir alışveriş yapabilirsiniz.

  • Müşterilerimizin taleplerinin karşılanmasını garanti eden tüm ürünlerimizin büyük miktarlarda stokunu depolarız. Bu aynı zamanda mümkün olan en iyi hizmeti sağlamada güvenilirliğimizi ve kararlılığımızı da doğrular.
  • Yüksek kaliteli ürünleri çok rekabetçi fiyatlarla temin ederek müşteri memnuniyetini ve değerini sağlamayı hedefliyoruz.
MERAK ETTİĞİNİZ HERŞEY İÇİN ÇEKİNMEYİN